Hej Kochani.
Bez zbędnych ceregieli i długich niepotrzebnych wstępów...
Dziś przychodzę na bloga z kolejną recenzją soczewek. Są to kolejne soczewki jakie mam ze sklepu OhMyKitty4U. Tym razem są to soczewki od ColourVue. Model Starbust jest dostępny na wielu aukcjach allegro jak i na prawie każdej stronie z soczewkami, a ich koszt to około 50 złotych. 
Producent: ColourVue
Model: Starbust Brown
DIA: 15,00 mm
BC: 8,6 mm
uwodnienie: 45%
ocena: ★★★★★★✩✩ WYGLĄD (Appearance): 
Bardzo podoba mi się wzór jaki jest na soczewkach, wygląda tak jakby na oku był kwiatek. No cud miód. Kolor jak kolor, ładny. W miejscu gdzie soczewka jest zabarwiona tylko i wyłącznie widać jej kolor - nie prześwituje. 
W tym wypadku chyba minusem jest kolor moich oczu, który strasznie się wyróżnia. Chociaż w ciemniejszym świetle wyglądają naprawdę nieziemsko. Dla mnie są ciut za małe, bo 15mm to takie standardowe soczewki, ja stety bądź niestety wolę takie z efektem dollfie. 

WYGODA (Comfort):
Nie mam nic im do zarzucenia, dosłownie. Są naprawdę wygodne.  Od samego początku nie czuć, że ma się coś na oku. 
Są cieniutkie i mięciutkie co pozwala im dokładnie i bez żadnych uszczerbków na wygodzie nosić je nam przez cały dzień. Jak na soczewki, które powinnam nosić 3 miesiące... Przyznaję, że noszę je już trochę dłużej nie odczuwam żadnych dziwnych skutków tego, że są "stare". 
Polecam jak najbardziej w każdej wersji kolorystycznej. (brązowe, zielone, niebieskie, szare)

 
 
 
 
 
 
 

 Get them here (https://ohmykitty4u.com/products/starburst-blue-15mm
❤ Follow Misa_durst on Instagram (Click here)
❤ Read more from: (Click here)
Brown lensesReviews