Witajcie wspaniali czytelnicy. ˚✧₊⁎( ˘ω˘ )⁎⁺˳✧༚

Zważywszy na to, że pogoda ostatnio u mnie jest dość kiepska - ciągle jest pochmurnie i deszczowo, nie mam ochoty wychodzić z domu.  Postanowiłam dziś dodać kolejnego posta na temat soczewek, które posiadam i bardzo lubię. W tamtym roku wspomniałam o tym, że brałam udział w losowaniu give away na Instagramie. Okazało się, że byłam jedną z trzech zwyciężczyń i dostałam prześliczną paczuszk odOhMyKitty4U 
Jednymi ze wspaniałych soczewek jakie dostałam są soczewki 
  WYGODA (Appearance)
Szczerze muszę Wam się do czegoś przyznać. Wiele razy pisałam w swoich recenzjach o tym jak wygodne soczewki nosiłam. Te jednak z tych wszystkich jakie Wam przedstawiałam są zdecydowanie tymi najlepszymi z najlepszych. Mimo swojej wielkości idealnie leżą na oku. Są tak cieniutkie, że wcale nie odczuwam tego, że mam je na oczach. Nie migrują i przede wszystkim mogę je nosić niezależnie od warunków klimatycznych (mam tu na myśli klimatyzacje, ostre słońce). Dla mnie jest to jedną z najważniejszych rzeczy z racji tego, że noszę soczewki na co dzień, niezależnie od okazji. Drugą ważną rzeczą jest to, że ten model sprzedawany jest z mocami, więc osoby z wadą wzroku również mogą sobie na nie pozwolić.
 WYGLĄD (Comfort)
Jak wielu z Was zauważyło, częściej można u mnie zobaczyć soczewki o nienaturalnym wyglądzie. Nie ukrywam, że bardzo lubię właśnie tego typu soczewki. Ten model sprawdza się dla mnie idealnie. Niejednolity wzór, kolory niebieskiego przeplatane z odrobiną żółtego świetnie komponują się z moim naturalnym kolorem tęczówki. (widziałam te same soczewki na osobach z bardzo ciemnym naturalnym kolorem tęczówki i wyglądały tak samo jak na moich jasnych) Z odpowiednim makijażem dają naprawdę niesamowity efekt. 
Soczewki dostępne są w kilku wariantach koloru : czerwonym, niebieskim, brązowym, szarym i zielonym. (✿╹◡╹)
 Get them here (https://ohmykitty4u.com/products/i-fairy-cara-blue-lollipop-series)
❤ Follow Misa_durst on Instagram (Click here)
❤ Read more from: (Click here)


Blue lensesI.fairyReviews